Działania doraźne Koła 109 METALURG Kutno.

W związku z brakiem możliwości ścisłego określenia daty od, której będziemy mogli podjąć realizację planu pracy i imprez Koła proponuję następujące działania doraźne :
1. Konkurs plastyczno-literacki „Wędką czystym wodom cześć” w porozumieniu z samorządami jest kontynuowany. Rozstrzygnięcie po ustaniu decyzji o zamknięciu szkół. Wręczenie wyróżnień w ostateczności na szkolnych uroczystościach, np. wręczenie świadectw.
2. Jeżeli będą ku temu warunki i rząd dopuści możliwość w miarę swobodnego wędkowania to zaproponuję jednodniowe zawody belonowe o mistrzostwo Koła na zatoce puckiej koło Rzucewa. Mamy w Pucku znajomych, którzy będą monitorować stan belony w zatoce i warunki atmosferyczne. Puchar „TRANSMICHOR” – termin majowy
3. Zawody dla dzieci – mistrzostwa kadetów – w pobliżu Kutna. Np. w piątkowe popołudnie.
4. Ponieważ mamy rezerwację 3 dniową na Gople w Kruszwicy koło amfiteatru w dniach 12 – 14.06. to proponuję prowadzić przygotowania do:
- 12.06. – zawody seniorów w ramach WKS oraz zaproszenie drużyny z Klubu Seniora OM PZW o puchar „GOSP – ROL” Bzówki – spławikowo - gruntowe
- 13.06. – mistrzostwa Koła spławikowe – puchar „MIKA” Kutno
- 14.06. – mistrzostwa Koła gruntowe (fedderowe) – puchar „MANAGER” Kutno
- na ten okres mamy rezerwację kilkunastu noclegów.
5. Otwarcie Kromszewic po informacji z OM PZW o otwarciu wszystkich ośrodków w okręgu. Realizować prace porządkowo – remontowe w ramach indywidualnych prac zgodnie z zaleceniami i wskazaniami służb sanitarnych .
6. Zorganizować w stosownym momencie transport łódek do Kromszewic.
Proszę o opinię i propozycje do dnia 20.04.br.- zbigniew_gralewski@op.pl, tel. 531 373 202.
Zdjecia z archiwum.

Wasze komentarze (0)