Jesienne Gopło Koła METALURG Kutno

W dniu 22.10. na jeziorze Gopło na łowisku „AMFITEATR” w Kruszwicy Kapitanat Sportowy przy wsparciu zarządu Koła zorganizował towarzyskie zawody gruntowe. Zawody jednoturowe, dwusektorowe 5 godzinne. Pogoda jednak znowu dopisała. Dość ciepło, prawie bezwietrznie oraz bez opadów. Rywalizacja przebiegała w koleżeńskiej atmosferze, ryba dość aktywna. Dominował leszcz i krąp średniej wielkości. W zawodach wystartowało 14 osób.
Wyniki (duża litera A lub B oznacza sektor):
1 miejsce – Łukasz Książek – 1 pkt. 5,89 kg A
2 miejsce – Marek Grzybowski – 1 pkt. 5,61 kg B
3 miejsce – Rafał Chmiel – 2 pkt. 3,52 kg B
4 miejsce – Damian Ziemlacz – 2 pkt. 3.06 kg A
5 miejsce – Bogdan Abramowicz – 3 pkt. 3.42 kg B
6 miejsce – Roman Cieślak – 3 pkt. 2.84 kg A
7 miejsce – Maciej Włodarski – 4 pkt. 3.04 kg B
8 miejsce – Tomasz Sójecki – 4 pkt. 1.84 kg A
Ogółem złowiono 37,94 kg ryb, które w dobrej kondycji wróciły do wody. Wyjazd przebiegał sympatycznie, fajna rywalizacja, piękna okolica. Część Kolegów skorzystało z noclegów dofinansowanych przez Koło. Zakończyliśmy wspólnym posiłkiem w historycznym miejscu bitwy pod Płowcami w zajeździe „Łokietek”. W trakcie zawodów odwiedził nas pan Grzegorz Kubiak - Prezes Gospodarstwa Rybackiego „GOPŁO” w Kruszwicy, proponując organizację zawodów podlodowych (jeżeli będę ku temu warunki).
Następne zawody w dniu 11 listopada dla upamiętnienia rocznicy odzyskania niepodległości. Kapitanat Sportowy w najbliższych dniach ogłosi miejsce zawodów : rzeka Skrwa lub jez. Lubień. Złożymy również kwiaty na uroczystaościach organizowanych przez Prezydenta Miasta i Muzeum Regionalne. Ostatnimi zawodami zgodnie z planem na rok 2022 będą zawody wigilijne liczące się do klasyfikacji wędkarza roku’22.

Wasze komentarze (0)