Odszedł na niebiańskie łowiska.

Nasz Kolega Jerzy Piątek w wieku 93 lat odszedł na wieczne wędkowanie do niebiańskiej krainy.
Jurek, bo tak najczęściej Go nazywaliśmy był bardzo aktywnym członkiem Polskiego Związku Wędkarskiego. Był jednym z organizatorów i inicjatorów powołania PZW na terenie powiat kutnowskiego. Przez kilka kadencji był Prezesem Zarządu Koła miejskiego nr 1 w Kutnie. Następnie działał aktywnie w Kole „METALURG” Kutno gdzie pełni m.in. funkcje Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Również w byłym Okręgu Płockim PZW był Przewodniczącym Okręgowej Komisji Rewizyjnej. Wkładał wiele pracy na rzecz Koła poprzez angażowanie się w realizację planów Koła. Był wyśmienitym wędkarzem, chętnie przekazywał swoje doświadczenia wędkarskie młodym adeptom wędkarstwa. Inicjował wiele pomysłów na rzecz rozwoju sportu i rekreacji PZW.
Wielokrotnie wyróżniany, w tym : złotą odznaką z wieńcami PZW, medalami za zasługi dla PZW oraz wyróżnieniami od władz samorządowych.
Zawodowo związany głównie z „KRAJ”, „MIFLEX”, PSS „SPOŁEM”, PZZ i Odlewnią Żeliwa w Kutnie. Aktywny działacz ZHP i wielu innych organizacji pozarządowych.
Był powszechnie lubianym i szanowanym Kolegą.
Jurku, kiedy w Swej wędrówce przez zaświaty spotkasz naszych Świętej Pamięci wspólnych kolegów : Zygę Sienkiewicza, Rysia Kubiaka, Mariana Biedę, Grzesia Tybińkowskiego, Wojtka Jadczaka, Leszka Rosiaka, Kajtka Rycharskiego, Mirka Grabowskiego, Zbyszka Słupskiego, Julka Jarosa, Czesia Piwockiego, Jurka Zwolińskiego, Mirka Masalskiego, Stasia Tataratę, Jurka Nabiałka i wielu, wielu innych przekaż Im, że nadal działamy i często o nich wspominamy.
Spoczywaj w spokoju. Cześć Twojej Pamięci.
Jednocześnie przekazujemy szczere wyrazy współczucia synowi Jurka, Mirkowi, który jest Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Koła.

Wasze komentarze (0)