Plany Koła PZW 109 METALURG Kutno.

W dniu 30.08. odbyło się posiedzenie Kapitanatu Sportowego Koła, na którym ustalono proponowany poniżej plan pracy sportowej w Kole na okres wrzesień - listopad do akceptacji Zarządu Koła :
1.Wystawić drużynę na zawody eliminacyjne gruntowe OM PZW na rzece Wiśle w dniu 4.09.. Ustalono skład osobowy : Rafał i Wojtek
2.Wystawić drużynę na zawody 70 – lecia Koła 130 Zgierz w dniu 4.09.. Proponowany skład : Marek, Przemek i Marek
3.Zapoznał się z planami Zarządu na organizację morskiego weekendu w dniach 23 – 26.09., w tym morskie mistrzostwa Koła w surfcastingu.
4.Zawody w ramach Kutnowskich Dni Seniorów w dniu 20.09. Wystawić drużynę 3 osobową. Skład do ustalenia.
5.Zapoznał się z organizacją zawodów dla seniorów w Kromszewicach w dniu 6.09. (przeniesione z dnia 1.09.)
6.Organizacja spinningowych mistrzostw Koła. Do ustalenia – brzeg (Ciechomice /Górskie) lub łódź (Kromszewice/Chodeckie) w dniu 10.10.
7.Zawody zakończenia sezonu (wigilia wędkarska) 7.11. miejsce do ustalenia uwzględniające aktualne warunki atmosferyczne,
8.Obecny na spotkaniu Prezes Koła ponownie zaproponował zorganizowanie zawodów dla grupy wyczynowców w pełnym zakresie organizacji sportu wędkarskiego PZW. Członkowie Kapitanatu obawiają się czy znajdzie się odpowiednia grupa chętnych do udziału w takim wydarzeniu sportowym.
Odbyte w tym samym dniu posiedzenia Zarządu Koła zaaprobowało przedstawione plany. Jednocześnie zleca Kapitanatowi Sportowemu opracowanie propozycji planu imprez sportowych i rekreacyjnych na rok 2022. Na dzień 19.11. ustalono ewentualną organizację Wędkarskiej Karczmy Piwnej, zależna od rozwoju sytuacji epidemiologicznej.
Zdjęcia z archiwum Koła

Wasze komentarze (0)