Pomóżmy Marcelowi!https://zrzutka.pl/pswtth

Szanowni Koledzy Wędkarze!

Członek naszego koła Marcel Saczuk (10 lat) potrzebuje pomocy! W Dniu Dziecka przeszedł groźny udar mózgu. Powoli wraca do zdrowia ale przed nim długi etap rehabilitacji.  Marcel jest członkiem naszego Koła nr 109 PZW „Metalurg” Kutno w Okręgu Mazowieckim PZW. Pasją do wędkarstwa zaraził go tata wraz z dziadkiem – to też członkowie naszego koła. Bardzo często spotykaliśmy się z nimi na wspólnym wędkowaniu. Marcel jest bardzo aktywnym wędkarzem, wielokrotny medalista w swojej kategorii wiekowej oraz reprezentował nasze koło na wielu zawodach. Wygrał w swoim życiu już wiele zawodów, a teraz my możemy mu pomóc w najważniejszym zwycięstwie - powrocie do zdrowia, pełnej sprawności i aktywności. Zebrane środki zostaną wykorzystane na przeprowadzenie kosztownej rehabilitacji.

Marcelku czekamy na Ciebie na kolejnych spotkaniach wędkarskich nad pięknymi polskimi akwenami. Z wędkarskim pozdrowieniem – czystym wodom cześć.

Link do konta zbiórki :  https://zrzutka.pl/pswtth

 

Wasze komentarze (0)